ETİKETİNİZDEKİ KODUN 

özgünlüğünü doğrulayın veya markanın İçerik Marka programının üyesi olup olmadığını kontrol edin
The Swarovski Seal

Swarovski Damgası, en yeni teknoloji güvenlik özelliklerini taşır. Hologramlı yüzeyinin yanı sıra, her damga etiketinin ön yüzünde, damganın hemen alt kısmında 16 haneli özgün bir kod bulunur.

Elinizde kod mevcut değilse, ürününüzün İçerik Marka programının üyesi olan bir marka tarafından satılıp satılmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Kod mevcut olmadığında bile, burayı inceleyerek ürününüzün İçerik Marka programının üyesi olan bir marka tarafından satılıp satılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Resmi lisans:
  Doğrulamak

  DOĞRULAMA BAŞARILI

  #brand# Markası Swarovski İçerik Marka programının üyesi olduğundan, satışını gerçekleştirdiği %100 Swarovski® Markalı Kristaller kullanılan ürünlerde “Swarovski ® kristalleri” ve “Swarovski® Kristalleri” ifadelerini kullanma yetkisine sahiptir.


  Doğrulama başarısız

  Maalesef bu marka veri tabanımızda mevcut değil. Üzerinde kod bulunan Mühür etiketi veya yapışkanına sahipseniz ve kodun hangi marka için oluşturulduğunu sorgulamak istiyorsanız lütfen kodu “kodu doğrula” bölümüne girin.

   SWAROVSKI DAMGASI

  çünkü kristalleri seviyoruz

  Dünyanın en iyi kristallerini üretmek, bizim tutkumuz. Geniş renk seçeneği, şekil ve boyutlarda, en yüksek dayanıklılıkta üretilen kristaller. 

  Bu eşsiz pırıltı, 1895'ten bu yana Swarovski'nin imzası. Nesillerdir, dünyanın en iyi tasarımcılarına ilham veriyor ve hayatlarımıza ihtişam katıyor.

  Bunun için, sadece resmi iş ortaklarımız tarafından kullanılan Swarovski Damgası'nı aramanız yeterli.

  Kristallerimizi çok sevdiğimiz için, Swarovski kristalleri ile bezenmiş ürünleri ayırt edebilmenizi istiyoruz.

  choo-shoe-seal

  Yeni trendler, marka işbirlikleri ve crystals from Swarovski ürünler hakkında güncel kalın
  Blogumuzla güncel kalın